Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo korzystania z serwisu unicoach.pl jest dla nas niezwykle istotne. Nowoczesne zaplecze technologiczne, śledzenie najnowszych standardów z obszaru bezpieczeństwa oraz spełnianie wszelkich wymogów narzuconych przez instytucje działające na terenie Polski – wszystkie te elementy są gwarantem bezpiecznego korzystania z narzędzia.

Tym samym zapewniamy, że korzystając z aplikacji unicoach.pl zamieszczane w niej dane są dostępne jedynie Państwu. Pracownicy serwisu unicoach.pl nie mają wglądu w Państwa konto, a wszelkie informacje dotyczące zawodników, ćwiczeń, planów treningowych i innych danych zamieszczonych w serwisie nie są w żaden sposób rozpowszechniane.

Logowanie do systemu – dostęp do konta klienta zabezpieczony jest nazwą użytkownika i hasłem podawanym przy pierwszej rejestracji w systemie. Dzięki temu zapewniony jest bezpieczny dostęp do danych klienta.
Kopie zapasowe – Bazy danych zawierające informacje wprowadzane przez klientów są backupowane raz na 15 min. Kopie zapasowe środowiska tworzone są przy każdej poważnej zmianie w konfiguracji.
Wysoka dostępność – Każdy element w naszym środowisku jest zduplikowany. Skutkiem tego pojedyncza awaria dowolnego elementu nie spowoduje niedostępności portalu.